– Snimka cijele utrke

Kandidat: ifilipic17, Mercedes

Kvalifikacije: P1
Utrka: P1
Igor je opravdao status favorita i odmah u prvom pokušaju u kvalifikacijama napravio impresivno vrijeme. Kasnije je to još i poboljšao i uvjerljivo osvojio pole position. U utrci je izgubio prvo mjesto na startu, ali je kasnije u borbi s Frenkijem vratio tu poziciju i pobijedio bez većih problema.

Kandidat: FrankyPi , Ferrari

Kvalifikacije: P2
Utrka: P2
Frenki sigurno neće biti zadovoljan rezultatom jer je prosuo prvu poziciju, ali je danas bio jedan od najboljih. Pružio je otpor Filipiću i nakon 3 desetinke kašnjenja u kvalifikacijama odmah ga je preskočio boljim startom utrke. Sigurnosni automobil je dobro došao da se malo sabere, a kasnije je odradio odličan restart i ostavio Filipića da se brani od Djotuna iza sebe. Prava je šteta što se kasnije izvrtio u duelu s Mercedesom jer je mogao začiniti početak ovog turnira.

Kandidat: Dux, Racing Point

Kvalifikacije: P9
Utrka: P4
Iako Dux često kanalizira svog unutrašnjeg Hamiltona i tvrdi kako su svi oko njega strašno brzi i velike prijetnje – sad je dokazao da on sasvim ravnopravno pripada toj ekipi. Nije se iskazao u kvalifikacijama, ali je u utrci složio odličnu strategiju i kasnim pretjecanjem Djotuna osvojio P4.

Kandidat: Mario, Haas

Kvalifikacije: P10
Utrka: P3
Mario je, kao i Dux, razočarao u kvalifikacijama i u gustom gridu se plasirao tek na nezahvalno 10. mjesto. No, on je imao još bolju taktiku od Duxa. Rastegnuo je svoj stint na mediumu kako bi u završnu fazu utrke mogao otići na soft gume. Na njima je imao puno bolji tempo od svih oko sebe. Serijom [1, 2, 3] lijepih čistih pretjecanja je od P10 na startu došao do P3 u cilju.