Forum portala je otvoren samo za članove. Molimo, registrirajte se.
Australac Daniel Ricciardo ima ugovor s McLarenom do kraja 2023. godine. Direktor McLarena, Zak Brown, je priupitan kakav je njihov plan po pitanju Australčeve budućnosti u momčadi, na što je dao odgovor kako neće žuriti s odlukom i da će pregovori početi u nekom trenutku pred kraj godine.
Brown je pohvalio svoga vozača kako je bio pošten i naporno radio, te kako se vidi njegov napredak u odnosu na prethodnu sezonu.
„Naravno da je napredovao. Njegovi rezultati na utrkama su dobri, a njegove kvalifikacije su bolje nego prije. Iz onoga što sam čuo na sjednici momčadi ranije ovoga tjedna, on ima osjećaj kako još nije u potpunosti savladao bolid, ali ima dobar odnos s Landom Norrisom i dobro poznaje momčad.“
„Bilo je odlično što se mogao vratiti u Australiju prvi put nakon nekoliko godina, vidjeti svoju obitelj i napuniti svoje baterije, te nam je drago što je Daniel sad u dobroj formi.“
Razgovori što se tiče Ricciardova ugovora će početi u nastavku sezone i Brown kaže kako će uz to morati riješiti situaciju i sa svoja dva Indycar vozača – Coltonom Hertom i Patom O’Wardom, ali se ne žure sa odlukama.
„Imamo još jednu sezonu zajedno, ali volimo razmišljati unaprijed. Zato smo odradili neka testiranja s Patom i zato ćemo raditi neka testiranja s Coltonom. Također imamo i Uga u Formuli 4 koji je imao najbolju startnu poziciju na svojoj prvoj utrci. Tako da mislim da se ne može planirati previše unaprijed, ali opet ne treba pretjerano žuriti.“
Zak Brown
Morate biti logirani za komentiranje.
ako u nekom scenariju mclaren uspije sklepat bolid za pobjede, ne otpisujem ričija, dapače
al dok su izvan top ekipa, lando će ga šamarat.
1
7
Ne razumijem tu logiku, Riccardo bi s boljim bolidom odjednom bio bolji od Norrisa koji ga proslu i ovu sezonu šamara.
5
0
nije ric neko ko se treba dokazivati, to je vec obavio.. sad mu treba bolid za pobjede a do tad – tak svejedno di je lando
0
5
Znaci po ovome on će dobro vozit i trudit se isključivo u situacijama kada ima bolid za pobjede, inace ovo ostalo nije vrijedno truda. S tim stavom može komotno u mirovinu. Sad tek bi trebo davat sve od sebe da bude bolji nego sta je i da pobijedi Landa. S ovakvim stavom će ga McLaren smijenit čim uspiju skrpat bolid koji može konkurirat RB i Ferrariju.
4
0
paa da, to otprilike to znaci..
kad netko kao ric ode iz kompetitivnog bolida i dode na sredinu ili kraj grida pretpostavljam da ti padne motivacija i preostaje ti ili cekat ponudu nekog tima na vrhu, što je spor proces i vec se sad zna unaprijed tko ce di voziti, ili cekat i nadat se da ce tvoj trenutni tim slozit dobar bolid.. sta mislis zasto je alonso otisao iz f1
0
3
Ali Ricciardo nije i nikad neće bit Alonso. Nisam ga vidio da izvlaci maksimum iz osrednjeg bolida kao što Alonso uvijek pokusavam, nego se Ricc vozi čisto reda radi. Tako nikad neće dobit mjesto u velikom timu, a ionako su ga svi dugorocno otpisali. Sad da hoće nez u koji bi tim mogo otic jer ga nitko ne bi htio.
2
1
@DFIXXX3R Jesi ti svjestan svoje nesvjesti ovim što si napisao? MCL imalošiji bolid pa je onda zbog toga on lošiji od Landa, jer da MCL ima bolji bolid, onda bi on bio bolji od tog istog Landa :bonk:
3
0
Zašto imam dojam kada god netko nešto opovrgava kao Brown sada u vezi Riciarda, da se iza leđa i zatvorenih vrata događa upravno suprotno?
8
0
obicno je tako verujem da sami sebe bi bojeli sto su mu dali ugovor na 3 godine. Da mu ove godine istice ugovor leteo bi na pola sezone
7
0
Dovesti Gaslya…
4
0
Fale pitanja novinara. Naravno da nece reci kako su zapalili bezbroj miliona za tri godine. Da su znali i ja bih ima sansu da sjedim u tom bolidu za smjestaj i hranu. I putne troskove.
1
0
ma šta bi žurili. Ionako nema budućnosti za njega u McLarenu
2
0