F1puls podcast #30

Izdvojeno

Pulsmedia portal

Prije 2 mjeseci 1 min 13 komentara

Naš trideseti podcast na rasporedu je večeras u 19 sati. Vaša pitanja i komentare možete ostaviti ispod ovog članka ili na našem Instagram profilu!


10 godina F1pulsa Čitaš nas redovito? Ne želiš više gledati reklame? Podrži Puls portal s 3 eura mjesečno na ovom linku

Odgovor

13 komentara

  1. Pastor Maldonado
    perodeformero Pretplatnik Prikaži

    Vaša predviđanja poretka snage momčadi ili bar izdvojite momčadi za koje mislite da su bitno napredovale / nazadovale.
    Mene osobno žalosti forma Aston Martina. Mislim da će izgubiti titulu najboljih od ostatka. Jedina mogućnost za popravak je da se g. Adrian uspije u toku sezone umiješati sa nekom svojom genijalnom idejom.

    p.s. Prijedlog
    (nije za čitanje u podcastu)
    Umjesto da čitate i odgovarate na pitanja od (vremenski) zadnjeg napisanog pitanja prema prvom, mogli bi ih čitati po redoslijedu od prvog prema zadnjem.
    Nekako bi mi logičnije zvučalo.



    2
    2

    0
  2. Nelson Piquet
    graho Pretplatnik Prikaži

    Za koga će sad najviše drukati ovi papci sa SkyF1?



    2
    1

    1
    • Audi
      Alonso1983 Prikaži

      Biti ce zanimljivo ako bude dvoboja na stazi Noris Hamilton, ili Russel Hamilton. Nekako imam dojam da se oni prikrpelje svojoj ekipi ako je na vrhu ili svojem vozaču koji je u tuđoj ekipi kao Ham u Mercedesu. Nekako sam dojma da će vući na stranu Noris McLaren prije nego ka Ferrariju i Hamiltonu no ako Ham uspije naravno da će i o tome pjevati o tom cijelo vrijeme. Kako vjetar puše tako i oni. Sad kad je zadnjih godina Ham pao u drugi plan nije bilo ni približno toliko pompe oko njega kao oko Norisa u ogledima sa Maxom. U biti oni čak više pljucaju po konkurenciji nego što hvale i uzdižu svoje.


      0
      -1

      1
    • Fia
      Cale od Lewisa Prikaži

      Htio upravo to i ja pitati haha


      0
      0

      0
  3. Niki Lauda
    wapi Pretplatnik Prikaži

    Koliki radni staz predviđate Neweyu u Aston Martinu i Lewisu u Ferrariju?



    4
    4

    0
  4. Vw
    Crni molo Prikaži

    Kako komentirate zvižduke koji su upućeni horneru na predstavljanju momčadi?


    0
    0

    0
  5. Lewis Hamilton
    Mercedes team Prikaži

    Pozdrav ekipi!!!
    Koji vozac ili koji vozaci bi mogli po vama drzat prvenstvo otvoreno do samog kraja ako bolidi Mecke,Ferrarija,Meclarena i RB budu donekle ravnopravni.


    0
    0

    0
  6. Fernando Alonso
    junior Prikaži

    Ono sto zelim pitat cete vjerojatno reci u prvom dijelu podcasta, a tice se najvise predvidanja ove i sljedece sezone pa cu postavit drugo pitanje.

    Kako ste? Kakva je energija, naboj, motivacija pred novu sezonu?



    1
    1

    0

Pročitajte više o idućim temama:

Novo na forumu Otvori

F1 - 75 godina, Puls - 10 godina

Formula 1 je najbrže rastući sport na planetu, a Pulsmedia najaktivniji hrvatski sportski portal.

Kontaktiraj nas

Medijska prava

Sve fotografije vlasništvo su ekipa Formule 1 ili Pirelli media centra.

© Pulsmedia, guramo od 2015.