Binotto: Nije u redu govoriti da je Leclerc sklon pogreškama

Izdvojeno

Ante Vetma

Prije 3 godina 1 min 23 komentara

Ferrarijev šef Mattia Binotto stao je u obranu Charlesa Leclerca nakon što je Monegažanin pogriješio i zabio se u barijere dok je bio u vodstvu VN Francuske.

Leclerc je ove sezone napravio veliku pogrešku i tijekom utrke u Imoli, a kad su novinari ESPN-a upitali Mattiju Binotta da prokomentira sklonost svog vozača ka greškama, on je odgovorio:

“Mislim da nije u redu to govoriti. Mislim da je vozio na limitu. Postoje stvari koje se mogu dogoditi kad vozite na limitu.”

“Zašto se dogodilo? Vidjet ćemo postoje li još neke okolnosti, a imamo vremena i s njim porazgovarati o tome. Bez da osuđujemo, trenutno nema razloga kriviti ga.”

“Prilično sam siguran da će naučiti. Uvijek smo vidjeli da Charles jako dobro reagira na svoje pogreške. Prilično sam siguran da će u Mađarskoj biti još jači i gladniji.”

Iskupljenje može doći vrlo skoro jer prije ljetne stanke slijedi Velika nagrada Mađarske koja je na rasporedu već ovog vikenda.


10 godina F1pulsa Čitaš nas redovito? Ne želiš više gledati reklame? Podrži Puls portal s 3 eura mjesečno na ovom linku

Odgovor

23 komentara

  1. Nelson Piquet
    graho Pretplatnik Prikaži

    E moj Mate, gdje je bila ta “podrška” Sebu kad mu je to trebalo?



    25
    25

    0
    • Marlboro
      Superhik Pretplatnik Prikaži

      Ma Mate baca dimne bombe da bi sakrio nesposobnost pitwalla. A i ovi “novinari” postavljanju gluoa pitanja. Pravo pitanje bi bilo: Kako tolerira nesposobnost svojih suradnika već dugi niz godina?
      Tko je odgovoran za takvu kompliciranu strukturu momčadi, u kojoj je nemoguće imati ikakvu odgovornost?



      15
      15

      0
    • Formula1
      f1zd Prikaži

      Kad Seb bio ‘njegov’ nego Arrivebeneov. On i pokojni Marchionne su ga uvijek branili i kad su otišli oni, za Vettela više nije bilo mjesta u Ferrariju..



      10
      10

      0
      • Fernando Alonso
        Mr.Spaceguy Pretplatnik Prikaži

        Moram priznati da mi je ovo malo smiješno za pročitati s obzirom da je Vettel bio na Binottovoj strani dok se vodila bitka između njega i Arrivabenea. Nije se bezveze privatno sastajao sa njim po večerama i na kraju ga Binotto kao zahvalu šutnuo iz ekipe. Nije Seb baš imao neki bajan odnos niti sa Arrivabeneom koji je bio blizak sa Kimijem a niti sa Marchionneom koji je doveo Leclerca jer je smatrao da Kimi nije dobro mjerilo Sebovih performansi.



        5
        5

        0
  2. Formula1
    Zeko Prikaži

    neka pokaže telemetriju i svi će znati istinu


    0
    -5

    5
  3. Max Verstappen 1
    vlado Pretplatnik Prikaži

    Ne vezem direktno tekst iznad sa ispod napisanim.

    Postoji covjek po imenu Ted Kravitz u narodu poznat kao ljudski sljam ili slina.

    Taj izrod je pitao Hornera sljedece: da li misli kako je CL crasher? Zog toga pitanja mnogi su samo docekali priliku za klikbait. I bez obzira na suprotan odgovor “crasher i horner” su ispisani po svjetskim “novinama”

    Apsolutno odvratno.



    12
    9

    3
    • Ferrari
      bore1989 Prikaži

      nisam stekao takav dojam za njega… gledam utrke preko skyea i uvijek se javlja usred utrke, prije i poslije utrke intervjui, bude zanimljivo pogledati to malo… mada Britanci su poznati po tome da znaju bit šupci



      4
      4

      0
      • Max Verstappen 1
        vlado Pretplatnik Prikaži

        Bore, Ted je bukvalno pokusao iskoristiti hornera tj. da ga uhvati u raskoraku i napravi pricu.

        Pozitivno sto sam izvukao je da nije bitno da je li englez gubitnik. Ted je odvratan i nema predrasuda . I tu ga postujem.

        Mislim da, kada bih imao priliku da mu procitam sta sam napisao iznad za par dana u madjarskoj, on bih se samo nasmijao. Jer on sam zna kakva je ljiga to mu je posao.

        Sto se tice njega kao djela prenosa a posebno Ted’s Notebook nemam primjedbe i ne vidim tko bi moga bolje.



        2
        2

        0
    • Honda
      dzeno Prikaži

      Apsolutno se slažem,to je po meni najljigavija osoba sa skyea…Uvijek se sjetim Imole od prošle godine kada se on javlja tokom hamiltonovog pit-a,te nakon što odrade slabije stajanje te hamsta izade iza maxa samo odjednom čuješ jauk dotičnog gospodina.



      4
      4

      0
  4. Ayrton Senna
    Beethoven87 Prikaži

    Leclerc pobjeđuje u Mađarskoj! ☝ (bez sarkazma)



    6
    3

    3
    • Max Verstappen 1
      vlado Pretplatnik Prikaži

      Hoces se kladiti u 5 evra za portal da nece? Bez sarkazma :D



      8
      7

      1
    • Ayrton Senna
      Beethoven87 Prikaži

      @vlado
      Jasno i dogovoreno ??
      Jos jednom: Lec uzima Mađarsku, 100%. ☝
      I pole i pobjedu. Nece ga zaustavit ni Ferrarijev pitwall, jedino motor ako opet prdne…
      Ferrari ce bit najbrzi, kao u Monacu i Španj., a hype oko njegovog “pucanja pod pritiskom” mački o rep.
      Slično se griješilo s nasim Maxom…
      Lec je zvijer, a ova Fra ce mu doc ko Maxu onaj Monaco.

      P.s. Slazem se za Ted Kravitza. Meni bio isto jako zanimljiv, cak simpatican u pocecima (Ted’s notebook), ali mi se osobno kasnije pokazao u par navrata kao tipicna britanska ljiga…



      4
      2

      2
      • Max Verstappen 1
        vlado Pretplatnik Prikaži

        Cek, cek. Ja se kladim da u 5 da uzima pole. Lako je igrati na sigurno. :D

        Lec je fenomen po krugu za sada. Nikada vidjeno. Da mu je tatu od Maxa sada kao psihologa…

        Treba imati na umu da se max nije skrsio u Monacu sa 24 godine dok se bori za titulu u najbrzem bolidu. Ruku na srce.

        Ted je odlican novinar steta sto voli f1. Takvi nam trebaju po ratnim zonama u plavim prslucima…


        0
        0

        0
        • Kimi Raikkonen
          drstrain Prikaži

          pa s obzirom kolko se puta max do sad skrsio u monacu (a i u ostalim utrkama) bilo bi cudno da nije naviko na voznju pod pritiskom…. a i nije da je vozio ikad na sredini/kraju grida


          0
          0

          0
  5. Marlboro
    Hey You Prikaži

    nije u redu govorit ni da vam ovce rade strategiju pq svejedno nije manje istina..



    1
    1

    0
  6. Chequered Flag
    AnteF1 Prikaži

    Glavna razlika između Binotta i Hornera je u tome što je Binoto realan i izjave su mu takve da će dio krivice priznati. Biti će ponizan. Kao takav on i tim su skloniji pljuvanjima i prigovorima. Kod Hornera s druge strane imamo jaki narcizam i isključivost. Takva je cijela RB ekipa. Zato je za mene Ferrari broj 1. RB mi je najodvratnija ekipa u F1.



    1
    -4

    5
  7. Lauber Prikaži

    Otpuhali ste Vettela nakon dvije loše utrke ubivši mu samopouzdanje, onda ste doveli ovog “wunderkida” misleći da čim sjedne u auto će poletit do naslova, a vidi vraga ni on nije bez mana. Nakon vaših pogrešaka, red je da i njemu omakne jedna. Sainz više liči na Rosberga a to znači da nije klasični vozač broj 2. Nije ni Checo, ali u Red Bullu barem znaju što rade. Samo me zanima koliko će utrka do kraja sezone još upropastiti, što Ferrari, što Leclerc.



    3
    3

    0

Pročitajte više o idućim temama:

Novo na forumu Otvori

F1 - 75 godina, Puls - 10 godina

Formula 1 je najbrže rastući sport na planetu, a Pulsmedia najaktivniji hrvatski sportski portal.

Kontaktiraj nas

Medijska prava

Sve fotografije vlasništvo su ekipa Formule 1 ili Pirelli media centra.

© Pulsmedia, guramo od 2015.