Znamo, reklame su naporne, ali nam omogućuju da ovaj portal održavamo na životu već 11 godina. Ako niste u mogućnosti pretplatiti se za 3 eur mjesečno (ili 36 eur godišnje) - molimo da isključite AdBlock i tako nam pomognete. Pretplati se

Error 1

Verstappen pod istragom sudaca zbog ometanja Grosjeana

Izdvojeno

Ante Vetma

Prije 7 godina 1 min 4 komentara

Max Verstappen je pozvan kod sudaca da objasni što se dogodilo u situaciji za koju Romain Grosjean tvrdi da ga je Red Bullov vozač omeo.

Incident se dogodio pred kraj posljednje kvalifikacijske runde, a Red Bull je na team-radio upozorio Verstappena o nadolazećem Haasu.

“Fuck, fuck, fuck – Red Bull me je potpuno s*ebao!” rekao je Grosjean tada ekipi.

FIA je zabilježila taj prekršaj i odmah pozvala Verstappena na razgovor. Ovakvi prekršaji za koje se utvrdi da su se zaista i dogodili obično vozače koštaju 3 pozicije na startnom poretku. Grosjean je na kraju završio na 10. mjestu, a Verstappen na 7.


10 godina F1pulsa Čitaš nas redovito? Ne želiš više gledati reklame? Podrži Puls portal s 3 eura mjesečno na ovom linku

Odgovor

4 komentara

  1. Michael Schumacher
    VRSV546 Prikaži

    Cudi me da je redbull po kisi ovako los, ja san mislia da kad kisa padne da ce njima svanit

    6
    6
    0
  2. Audi
    Alonso1983 Prikaži

    Ajmo ovako plus onog tko misli da ce max biti bez kazne i minus od onih koji misle da ce dobiti kaznu. Zna se sta ja mislim sa ovog lickog medu.

    15
    8
    7
  3. Dan Gurney
    Crash Pretplatnik Prikaži

    Sok i nevjerica.. No further action…

    8
    8
    0

Pročitajte više o idućim temama:

Novo na forumu Otvori

F1 - 75 godina, Puls - 10 godina

Formula 1 je najbrže rastući sport na planetu, a Pulsmedia najaktivniji hrvatski sportski portal.

Kontaktiraj nas

Medijska prava

Sve fotografije vlasništvo su ekipa Formule 1 ili Pirelli media centra.

© Pulsmedia, guramo od 2015.