Romain Grosjean i Jolyon Palmer su dobili kaznu 5 dodatnih mjesta na gridu zbog nedovoljnog usporavanja na dijelu staze gdje su bile dvostruke žute zastave zbog nezgode Antonija Giovinazzija.
Podsjetimo, Giovinazzi je na kraju prve kvalifikacijske runde izgubio kontrolu nad bolidom za izlasku iz posljednjeg zavoja i upravo tada su tim dijelom staze prolazili Grosjean i Palmer.
Inače, Grosjean se kvalificirao na 17. poziciju, a Palmer na 18.
Suci su u obrazloženju naveli da su vozači pokušali postaviti mjereno vrijeme unatoč prolasku pokraj sektora u kojem su suci mahali dvostrukim žutim zastavama.
10 godina F1pulsa Čitaš nas redovito? Ne želiš više gledati reklame? Podrži Puls portal s 3 eura mjesečno na ovom linku
Preostalo vam je 0 reakcija za dodijeliti. 😥 Ova funkcija je dostupna za naše donatore i pretplatnike.
Morate biti logirani za komentiranje.
Trenutno imamo 30 pretplatnika koji portal čitaju bez reklama!
Najnoviji član kluba je Jourek.
Formula 1 je najbrže rastući sport na planetu, a Pulsmedia najaktivniji hrvatski sportski portal.
Kontaktiraj nasSve fotografije vlasništvo su ekipa Formule 1 ili Pirelli media centra.
Budi prvi koji će napisati komentar!