Bok! F1puls dio troškova podmiruje prikazom reklama. Stoga, kako bismo mogli preživjeti, molimo da za ovu stranicu onemogućite AdBlock. Hvala :)

Korisnički panel

Obavijest

Primijetili smo da koristite AdBlock. Razumijemo, ali F1puls je toliko posjećen da su mjesečni troškovi servera jako visoki.

Dio tih troškova podmirujemo samim prikazom reklama, a one nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da ga na ovoj stranici onemogućite. Hvala.

Najnovije s foruma

Forum portala je otvoren samo za članove. Molimo, registrirajte se.

Rezultati vozača 2020.

Vozač AUTŠTMAĐVEL70.ŠPABELITATOSRUSEIFPOREMITURBAHBAHABU
1 Hamilton 41112117131111100100100 307
2 Bottas 12311332521992214100100100 197
3 Verstappen 993221239999223996100100100 170
4 Perez 66710010051010544762100100100 100
5 Leclerc 2991134991499867454100100100 97
6 Ricciardo 998841411464539310100100100 96
7 Sainz 5991313699299995675100100100 75
8 Norris 3513591074615991388100100100 74
9 Albon 13458586153109912157100100100 70
10 Gasly 71599711981999659913100100100 63
11 Stroll 997496493999910099139100100100 59
12 Ocon 899146813589979989911100100100 40
13 Vettel 1099610127139910131110123100100100 33
14 Kvyat 121012991012119781519412100100100 26
15 Hulkenberg 1001001009971001001001001008100100100100100100 10
16 Raikkonen 99111517151412139141211915100100100 4
17 Giovinazzi 914171417169916991110151099100100100 4
18 Grosjean 991316161619151212179171499100100100 2
19 Magnussen 9912109999151799991213169917100100100 1
99- Russell 9916181218179914111899149916100100100 0
99- Latifi 1117191519181611991614181199100100100 0

Startne pozicije u sezoni 2020.

Vozač AUTŠTMAĐVEL70.ŠPABELITAABUBAHBAHTUREMIPOREIFRUSTOSProsjek
1 Hamilton 511121111121261001001001.86
2 Bottas 142212222312191001001002.43
3 Verstappen 227343353233321001001003.21
4 Perez 617410010048474951131001001006.83
5 Albon 461312965941556641001001007.43
6 Ricciardo 1081185134785610551001001007.5
7 Leclerc 71164891313510447121001001008.07
8 Sainz 8397127739610710151001001008.07
9 Stroll 913366598612100121511001001008.08
10 Norris 3985108106118889141001001008.36
11 Ocon 145149141561210771112710010010010.21
12 Gasly 1271011710121016912941910010010010.57
13 Hulkenberg 1001001001331001001001001002010010010010010010012
14 Vettel 11105101111141714141115141110010010012
15 Kvyat 13141719161211111211131381610010010013.29
16 Russell 171212201518151918131714132010010010015.93
17 Raikkonen 19162016201416141319191618810010010016.29
18 Grosjean 152018171317171615161618161710010010016.5
19 Magnussen 161516141716201520181519171310010010016.5
20 Giovinazzi 181919151920181817171417201010010010017.21
21 Latifi 201815181819192019201820191810010010018.64
HrvatskiEnglish