F1puls dio troškova podmiruje prikazom reklama. One nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da na ovoj stranici onemogućite AdBlock. Hvala.

Korisnički panel

Obavijest

Primijetili smo da koristite AdBlock. Razumijemo, ali F1puls je toliko posjećen da su mjesečni troškovi servera jako visoki.

Dio tih troškova podmirujemo samim prikazom reklama, a one nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da ga na ovoj stranici onemogućite. Hvala.

Najnovije s foruma

Forum portala je otvoren samo za članove. Molimo, registrirajte se.

Rezultati vozača 2019.

Vozač AUSBAHKINAZEŠPAMONKANFRAAUTVELNJEMAĐBELITASINRUSJAPMEKSADBRAABU
1 Hamilton 21121111519123413127100 387
2 Bottas 1221234232998325213199100 314
3 Verstappen 3444345415129983499631100 260
4 Leclerc 53555993323994112364418100 249
5 Vettel 4533422541623413199229917100 230
6 Sainz 9919147861168655999912651383100 95
7 Gasly 118699658107414691181479162100 95
8 Albon 149101111899151512610566545514100 84
9 Ricciardo 991879912961112799141441499DQ866100 54
10 Perez 13108615131212111799116799787109100 46
11 Norris 1261889911999611999111078139978100 45
12 Raikkonen 87910141715798127161599131499114100 43
13 Hulkenberg 71799141314781310991285910DQ10915100 37
14 Kvyat 10129999971014179315799151210111210100 35
15 Stroll 91412999169131413417101213119121319100 21
16 Magnussen 613131371217171999813129917917151811100 20
17 Giovinazzi 15111512161913161099131818910151614145100 14
18 Grosjean 999911991010149916997991316119915171513100 8
19 Kubica 1716171618181818201510191717169919189916100 1
99- Russell 1615161517151619181411161514999918161712100 0

Startne pozicije u sezoni 2019.

Vozač AUSBAHKINAZEŠPAMONKANFRAAUTVELNJEMAĐBELITASINRUSJAPMEKSADBRAABUProsjek
1 Hamilton 132221214213322243531002.4
2 Bottas 241112623132435436141002.9
3 Vettel 3233341796205243312221004.25
4 Leclerc 514851533131041111214141004.35
5 Verstappen 4554439424215194954311004.85
6 Norris 8915710128558197111697888101009.5
7 Gasly 171362068598546131711169101061009.95
8 Sainz 187149129116191378157757772010010.4
9 Ricciardo 12107101364812713201052010161391110010.8
10 Grosjean 61110147131416111469913178101815710011.4
11 Albon 13122011111013111891612178620656510011.45
12 Hulkenberg 111781520117131510911126861512111310011.5
13 Magnussen 76912852015101612148111313191712910011.8
14 Raikkonen 981319141416126125106201215131417810012.15
15 Perez 101412515161514131581671815111711201510013.35
16 Kvyat 15151169710191617141319121419149131610013.4
17 Giovinazzi 14161917181812107111117181010121115161210013.7
18 Stroll 16181613161717171418151816916141216141710015.45
19 Russell 191917161919182020191715141418171819181810017.7
20 Kubica 2020181817201918172018192015191810020191910018.63