F1puls dio troškova podmiruje prikazom reklama. One nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da na ovoj stranici onemogućite AdBlock. Hvala.

Korisnički panel

Obavijest

Primijetili smo da koristite AdBlock. Razumijemo, ali F1puls je toliko posjećen da su mjesečni troškovi servera jako visoki.

Dio tih troškova podmirujemo samim prikazom reklama, a one nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da ga na ovoj stranici onemogućite. Hvala.

Najnovije s foruma

Forum portala je otvoren samo za članove. Molimo, registrirajte se.

Rezultati vozača 2019.

Vozač AUSBAHKINAZEŠPAMONKANFRAAUTVELNJEMAĐBELITASINRUSJAPMEKSADBRAABU
1 Hamilton 211211115191234131271 413
2 Bottas 12212342329983252131994 326
3 Verstappen 34443454151299834996312 278
4 Leclerc 535559933239941123644183 264
5 Vettel 45334225416234131992299175 240
6 Sainz 991914786116865599991265138310 96
7 Gasly 11869965810741469118147916218 95
8 Albon 1491011118991515126105665455146 92
9 Ricciardo 991879912961112799141441499DQ86611 54
10 Perez 131086151312121117991167997871097 52
11 Norris 12618899119996119991110781399788 49
12 Raikkonen 8791014171579812716159913149911413 43
13 Hulkenberg 71799141314781310991285910DQ1091512 37
14 Kvyat 101299999710141793157991512101112109 37
15 Stroll 9141299916913141341710121311912131999 21
16 Magnussen 61313137121717199981312991791715181114 20
17 Giovinazzi 1511151216191316109913181891015161414516 14
18 Grosjean 99991199101014991699799131611991517151315 8
19 Kubica 171617161818181820151019171716991918991619 1
99- Russell 161516151715161918141116151499991816171217 0

Startne pozicije u sezoni 2019.

Vozač AUSBAHKINAZEŠPAMONKANFRAAUTVELNJEMAĐBELITASINRUSJAPMEKSADBRAABUProsjek
1 Hamilton 1322212142133222435312.33
2 Bottas 24111262313243543614203.71
3 Vettel 32333417962052433122244.24
4 Leclerc 5148515331310411112141434.29
5 Verstappen 45544394242151949543124.71
6 Norris 89157101285581971116978881069.33
7 Gasly 171362068598546131711169101061110
8 Sainz 1871491291161913781577577720810.29
9 Ricciardo 121071013648127132010520101613911710.62
10 Albon 131220111110131118916121786206565511.14
11 Hulkenberg 1117815201171315109111268615121113911.38
12 Grosjean 6111014713141611146991317810181571511.57
13 Magnussen 7691285201510161214811131319171291411.9
14 Raikkonen 98131914141612612510620121513141781712.38
15 Perez 10141251516151413158167181511171120151013.19
16 Kvyat 1515116971019161714131912141914913161313.38
17 Giovinazzi 1416191718181210711111718101012111516121613.81
18 Stroll 1618161316171717141815181691614121614171215.29
19 Russell 19191716191918202019171514141817181918181817.71
20 Kubica 202018181720191817201819201519181002019191918.65