F1puls dio troškova podmiruje prikazom reklama. One nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da na ovoj stranici onemogućite AdBlock. Hvala.

Korisnički panel

Obavijest

Primijetili smo da koristite AdBlock. Razumijemo, ali F1puls je toliko posjećen da su mjesečni troškovi servera jako visoki.

Dio tih troškova podmirujemo samim prikazom reklama, a one nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da ga na ovoj stranici onemogućite. Hvala.

Najnovije s foruma

Forum portala je otvoren samo za članove. Molimo, registrirajte se.

Rezultati vozača 2019.

Vozač AUSBAHKINAZEŠPAMONKANFRAAUTVELNJEMAĐBELITASINRUSJAPMEKSADBRAABU
1 Hamilton 21121111519123413100100100100 338
2 Bottas 122123423299832521100100100100 274
3 Leclerc 5355599332399411237100100100100 221
4 Verstappen 3444345415129983499100100100100 212
5 Vettel 45334225416234131992100100100100 212
6 Sainz 991914786116865599991265100100100100 76
7 Gasly 11869965810741469118148100100100100 73
8 Albon 14910111189915151261056654100100100100 64
9 Ricciardo 9918799129611127991414414996100100100100 42
10 Hulkenberg 7179914131478131099128591010100100100100 35
11 Norris 126188991199961199911107813100100100100 35
12 Perez 1310861513121211179911679979100100100100 35
13 Kvyat 10129999971014179315799151212100100100100 33
14 Raikkonen 879101417157981271615991314100100100100 31
15 Magnussen 613131371217171999813129917917100100100100 20
16 Stroll 914129991691314134171012131111100100100100 19
17 Grosjean 999911991010149916997991316119915100100100100 8
18 Giovinazzi 151115121619131610991318189101516100100100100 4
19 Kubica 1716171618181818201510191717169919100100100100 1
99- Russell 1615161517151619181411161514999918100100100100 0

Startne pozicije u sezoni 2019.

Vozač AUSBAHKINAZEŠPAMONKANFRAAUTVELNJEMAĐBELITASINRUSJAPMEKSADBRAABUProsjek
1 Hamilton 132221214213322241001001001002.18
2 Bottas 241112623132435431001001001002.76
3 Leclerc 51485153313104111121001001001004
4 Vettel 3233341796205243311001001001004.65
5 Verstappen 4554439424215194951001001001005.24
6 Norris 891571012855819711169781001001001009.65
7 Gasly 17136206859854613171116910010010010010.18
8 Sainz 18714912911619137815775710010010010010.24
9 Ricciardo 121071013648127132010520101610010010010010.76
10 Grosjean 611101471314161114699131781010010010010011.06
11 Hulkenberg 111781520117131510911126861510010010010011.41
12 Magnussen 769128520151016121481113131910010010010011.65
13 Raikkonen 9813191414161261251062012151310010010010012
14 Albon 13122011111013111891612178620610010010010012.53
15 Perez 101412515161514131581671815111710010010010013
16 Kvyat 151511697101916171413191214191410010010010013.53
17 Giovinazzi 14161917181812107111117181010121110010010010013.59
18 Stroll 16181613161717171418151816916141210010010010015.41
19 Russell 191917161919182020191715141418171810010010010017.59
20 Kubica 2020181817201918172018192015191810010010010010018.5