F1puls dio troškova podmiruje prikazom reklama. One nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da na ovoj stranici onemogućite AdBlock. Hvala.

Korisnički panel

Obavijest

Primijetili smo da koristite AdBlock. Razumijemo, ali F1puls je toliko posjećen da su mjesečni troškovi servera jako visoki.

Dio tih troškova podmirujemo samim prikazom reklama, a one nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da ga na ovoj stranici onemogućite. Hvala.

Najnovije s foruma

Forum portala je otvoren samo za članove. Molimo, registrirajte se.

Rezultati vozača 2020.

Vozač AUTŠTMAĐVEL70.ŠPABELITAABUBAHBAHTUREMIPOREIFRUSTOS
1 Hamilton 411121171100100100100100100100100 190
2 Bottas 1231133252100100100100100100100100 135
3 Verstappen 993221239999100100100100100100100100 110
4 Norris 35135910746100100100100100100100100 65
5 Albon 13458586153100100100100100100100100 63
6 Stroll 99749649399100100100100100100100100 57
7 Ricciardo 998841411464100100100100100100100100 53
8 Leclerc 29911349914998100100100100100100100100 49
9 Perez 667100100510105100100100100100100100100 44
10 Gasly 7159971198199100100100100100100100100 43
11 Sainz 5991313699299100100100100100100100100 41
12 Ocon 8991468135899100100100100100100100100 30
13 Vettel 1099610127139910100100100100100100100100 17
14 Kvyat 1210129910121197100100100100100100100100 10
15 Hulkenberg 100100100997100100100100100100100100100100100100 6
16 Raikkonen 99111517151412139100100100100100100100100 2
17 Giovinazzi 91417141716991699100100100100100100100100 2
18 Magnussen 991210999915179999100100100100100100100100 1
99- Russell 991618121817991411100100100100100100100100 0
99- Grosjean 991316161619151212100100100100100100100100 0
99- Latifi 111719151918161199100100100100100100100100 0

Startne pozicije u sezoni 2020.

Vozač AUTŠTMAĐVEL70.ŠPABELITAABUBAHBAHTUREMIPOREIFRUSTOSProsjek
1 Hamilton 5111211111001001001001001001001001.56
2 Bottas 1422122221001001001001001001001002
3 Verstappen 2273433531001001001001001001001003.56
4 Perez 617410010048471001001001001001001001007.14
5 Sainz 83971277391001001001001001001001007.22
6 Stroll 91336659861001001001001001001001007.22
7 Albon 461312965941001001001001001001001007.56
8 Norris 3985108106111001001001001001001001007.78
9 Hulkenberg 1001001001331001001001001001001001001001001001008
10 Ricciardo 1081185134781001001001001001001001008.22
11 Leclerc 7116489131351001001001001001001001008.44
12 Gasly 127101171012101610010010010010010010010010.56
13 Ocon 14514914156121010010010010010010010010011
14 Vettel 1110510111114171410010010010010010010010011.44
15 Kvyat 13141719161211111210010010010010010010010013.89
16 Russell 17121220151815191810010010010010010010010016.22
17 Raikkonen 19162016201416141310010010010010010010010016.44
18 Grosjean 15201817131717161510010010010010010010010016.44
19 Magnussen 16151614171620152010010010010010010010010016.56
20 Giovinazzi 18191915192018181710010010010010010010010018.11
21 Latifi 20181518181919201910010010010010010010010018.44