Red Bull Racing

Svaki aktualni F1 vozač i momčad zaslužuju ovdje svoju temu.
Odgovor

Post 13.10.2020., 11:19 Re: Red Bull Racing

zekohonda
Donator
Donator
Registriran: 25.02.2015., 08:32
Navija za: sve powered by honda
Pogledaj profil
sudija o gaslyu i nedobrim šansama za povratak u rb:
https://thejudge13.com/2020/10/13/di-re ... ud0CvVEHb4
The FIA will take all necessary action to protect the sport and its role and reputation as regulator of the FIA Formula One World Championship.

Post 17.10.2020., 07:56 Re: Red Bull Racing

pero iz bukurešta
Formula 1
Formula 1
Registriran: 08.05.2015., 12:07
Navija za: Ferrari
Pogledaj profil
Joj, ova prijetnja sa povlačenjem je idealna za ovaj meme :zubo:

Image

Post 24.10.2020., 14:09 Re: Red Bull Racing

Kico
Donator
Donator
Registriran: 23.01.2020., 19:14
Navija za: Honda
Pogledaj profil
Red Bullov pod za 2021! Image

Post 25.10.2020., 21:17 Re: Red Bull Racing

Pastor
Formula 1
Formula 1
Registriran: 14.04.2018., 11:15
Navija za: Seb
Pogledaj profil
Albon opet potvrđuje da se ne može na njega računati u borbi za konstruktorsku titulu.

Znam da mnogi mrze Helmuta, ali zapita li se neko iz drugog ugla, jesu li ovi likovi dobili olako šansu u top timu, samo zato što su iz Red Bullove škole? Ne može se reći da im Red Bull nije dao šansu. I da su ulagali u njih u nižim serijama. I ne može im se onda zamjeriti što traže vrhunskog vozača za svoj prvi tim. A realno, niko poslije Maxa i Sainza nije dovoljno dobar za Red Bull. Možda je greška što su ispustili Sainza, ali mislim da je tu izbilo nešto između starog Sainza i Josa. Gasly je sad dobro sazrio za manju ekipu, u kojoj nema preveliki pritisak. I ne treba ga dirati. Nije ni on bio dobar kad je tek došao. Nije izgledao puno bolji od Hartleya. A to je bila smiješna postava Toro Rossa u odnosu na postavu Max - Sainz. Helmut je ovim garibima dao šansu u top timu, nisu je iskoristili i to je to. Mnogi vozači koji su puno bolji, nisu nikada bili ni blizu takve šanse.

Post 25.10.2020., 22:52 Re: Red Bull Racing

renato2107
Donator
Donator
Registriran: 18.03.2016., 02:41
Pogledaj profil
Realno, tako je...koliko god surovo zvuči, imali su šansu. Je da voze pored svjetskog talenta, ali ne možeš taj RB jedva gurat u bodove, biti sporiji od sestrinske ekipe, a kolega je konstantno 3., i prijeti Mercedesu kad god se ukaže prilika. Primjer je Hulk, čovjek sjedne u kvalifikacije i dogura u bodove, Perez se okrene u 1. krugu, i dogura nazad u bodove...s ipak lošijim bolidom

Post 26.10.2020., 10:30 Re: Red Bull Racing

Dani
Donator
Donator
Registriran: 30.06.2015., 08:39
Navija za: Hamilton, Leclerc, Ricci
Pogledaj profil
Rentao pitanje je da li je i koliko lošiji bolid. Naime da ekipa nije usosila Pereza sa soft gumama bio bi puno bolje plasiran na utrci. U ovoj sezoni je rp imao brzinu, samo su vozači ti koji su radili greške i sudare. Jako me zanima koliko bi dobar ovaj bolid bio u rukama Maxa, Vettela ili Alonsa.
Image

Post 26.10.2020., 10:50 Re: Red Bull Racing

Ferrari
Formula 1
Formula 1
Registriran: 21.05.2015., 16:23
Navija za: Ferrari, Seb,Ricci
Pogledaj profil
Dani wrote:
26.10.2020., 10:30
Rentao pitanje je da li je i koliko lošiji bolid. Naime da ekipa nije usosila Pereza sa soft gumama bio bi puno bolje plasiran na utrci. U ovoj sezoni je rp imao brzinu, samo su vozači ti koji su radili greške i sudare. Jako me zanima koliko bi dobar ovaj bolid bio u rukama Maxa, Vettela ili Alonsa.
A vidjet ćemo sljedeće godine. Alonso u Renaultu, Seb u RP-u. Bolidi bi trebali biti dosta slični.

Očekujem žestoke borbe između tog dvojca. Iz dobrih starih dana :D

Ja isto mislim da su RP-u ove godine podbacili vozači, ali bogami i stratezi na zidu.
We fight together. We win together. We lose together. Forza Ferrari
Image Image

Post 26.10.2020., 11:27 Re: Red Bull Racing

pigmalion
GP3
GP3
Registriran: 16.03.2016., 22:01
Navija za: Fernanda
Kontakt:
Pogledaj profil
Što mislite, postoji li šansa da Kimi Raikkonen vozi za Red Bull u 2021.-oj, u paru sa Maxom?
Pitanje je, bez zahebancije........ i bez provokacije,..... što mislite, kolika je mogućnost realizacije ovakvog ugovora?
Iz čiste radoznalosti pitam...... a ima i stvarnih argumenata, npr. Kimi je još uvijek željan vožnje, neće praviti frku, niti se natjecati sa timskim kolegom.
......ne mogu, ali hoću...... :mrgreen: .....biti po svome,.....

Takes more than combat gear to make a man.
Takes more than a license for a gun.
Confront your enemies, avoid them when you can.
A gentleman will walk, but never run

Post 26.10.2020., 11:31 Re: Red Bull Racing

Testarossa
Karting
Karting
Registriran: 23.06.2018., 20:49
Navija za: Ferrari
Pogledaj profil
Ne vjerujem da ima sanse za takvo nesto. Vec duze vrijeme tipujem na Hulka u RB. Mislim da Checo nema sanse pored Hulka za sjediste RB. Ne ulazim u meritum vozackog umijeca nego govorim o onome sta je RB potrebno u sirem smislu. Checo vjerovatno u Haas, a Kimi ako se dobro sjecam je dobio i neke dionice prilikom prelaska u Alfu (nisam siguran)
"I am who I am. I don't try to be anybody else or act in any way. I've always been the same idiot." - S.V.

Post 26.10.2020., 11:32 Re: Red Bull Racing

Ferrari
Formula 1
Formula 1
Registriran: 21.05.2015., 16:23
Navija za: Ferrari, Seb,Ricci
Pogledaj profil
Šanse za to su -10, znači niti 0, već u minusu.

Mislim da će biti Hulkenberg.

Doduše debili su mogli ubost Vettela kad je bio slobodan, a svi su već vidjeli da Albon ne može parirati.
We fight together. We win together. We lose together. Forza Ferrari
Image Image

Post 26.10.2020., 12:08 Re: Red Bull Racing

pigmalion
GP3
GP3
Registriran: 16.03.2016., 22:01
Navija za: Fernanda
Kontakt:
Pogledaj profil
Slažem se da je NAJvjerojatnija opcija Hulk za RB, ali u Checi ima "više krvi" za utrkivanjem...... i borbom,..... "moja želja" je Checo.
Ali Kimi bi bio "bomba",..... medijska i više od toga "bomba"...... bio bi prilično isplativ za Red Bull ( napitak ) - ovo zadnje je već malo,..... zez-zez,..... :rofl: :rofl:
......ne mogu, ali hoću...... :mrgreen: .....biti po svome,.....

Takes more than combat gear to make a man.
Takes more than a license for a gun.
Confront your enemies, avoid them when you can.
A gentleman will walk, but never run

Post 26.10.2020., 19:21 Re: Red Bull Racing

Pastor
Formula 1
Formula 1
Registriran: 14.04.2018., 11:15
Navija za: Seb
Pogledaj profil
Sad je najizglednije da Perez krade mjesto Russelu.

Odgovor