senna66 je napisao/la: 05.07.2019., 13:10
wapi je napisao/la:
Zašto bi Haas htio Pereza kraj jednako tako beskorisnog Grosjeana ili Magnussena.
ne mogu vjerovati da si Pereza stavio u istu rečenicu sa ova dva.....
Perez je po mom mišljenju podcijenjen onoliko koliko je Hulkenberg precijenjen. Obojica solidni vozači, ali ne ona "vanzemaljska" klasa, iz nekog razloga većina F1 fanova o njima ima totalno suprotna mišljenja.
Slažem se s Antom u vezi ovih špekulacija o Vettelovoj mirovini, čovjek je već milijun puta demantirao takve tvrdnje i ne vjerujem da će otići krajem ove godine. Doduše, ne vjerujem da će još dugo biti u Ferrariju ako se stanje ne promijeni i ne bih isključio mirovinu u tom slučaju, ali to su samo nagađanja.
S Alenom se slažem u vezi Alonsa, naporno je svake godine čitati o njegovom prelasku u Mercedes, Ferrari, Red Bull ili možda Renault, ali priča o Alonsovom povratku loži fanove, skuplja klikove...I ja bih volio da se vrati u neku top momčad, ali trenutno su šanse za to praktički nikakve.
Što se tiče promjena, ne očekujem ništa drastično, ali iz prošlogodišnje teme se jasno vidi koliko sam dobar prognozer po pitanju silly seasona

Uglavnom, mislim da Mercedes i Ferrari neće ništa mijenjati, kod njih je jedino Bottas bio upitan, ali mislim da nema razloga da ga mijenjaju. Red Bull će se vjerojatno riješiti Lorda nastavi li ovim brutalnim tempom, pretpostavljam da će jednostavno zamijeniti njega i boljeg iz Toro Rossa, tko god to bude do kraja sezone.
U midfieldu očekujem neke manje promjene, Grosjean bi mogao izletit iz Haasa, Perez bi mogao tu uskočiti. Ako Perez ode, Ocon bi mogao u RP, ali pitanje je hoće li ga Strollovi htjeti u svom timu. Ocona se opet veže i uz Renault, tko zna gdje bi onda Hulk završio...Možda ipak bude nešto od onih glasina o RB-u?

U McLarenu i Alfi ne bi trebalo biti promjena, a u Williams vjerojatno dolazi Latifi.