CrashOverride je napisao/la: 12.01.2021., 23:48
Gasi sve... Prekidaj ligu... Ferdinand je bio u pravu.... Man. Utd. are back... Ole at the helm...
Smijeh, jel`da?
CrashOverride je napisao/la: 12.01.2021., 23:48
Nadam se da ce Atleti nastavit..
Jorgandžije.
Takođe.
Jbga, 2 tekme manje, +4 u odnosu na Real i +7 u odnosu na Barcu.
Valjda neće Cholo & Co to ispustiti.
Ljudi su primili samo 6 golova (i to 2 od Reala) u 16 tekmi.
Yeah, it's on purpose!
Jedan je Leclerc!!
► Prikaži “Spoiler”
Odgovor na pitanje @dmj-a, koji je jedan od dvojice vozača sa preko 100 nastupa, za čije pisanje prezimena ne trebamo koristiti nijedno slovo koje mu se već ne nalazi i u imenu.
@Frantic Shocker
Atleti izgledaju spremni za naslov... Jednu su tekmu nadoknadili sto je dobro, valjalo bi jos jednu prije LPa...
Dosadno i tvrdo uglavnom ali ucinkovito...
Ako Atletico sad ne osvoji prvenstvo pored nikad goreg Reala i Barcelone, onda su stvarno baksuzi. United zasad dobar, samo je pitanje dokad će potrajati jer ne vjerujem da mogu osvojiti prvenstvo. Juve trom, nikakav.
Real još uvijek neću otpisati, prošle su sezone isto bili nikakvi pa su završni dio savršeno odradili...iako ove godine pored ovakvog Atletica to će biti daleko teže. Jbg.
Prosjek početne postave Reala jučer je 30 godina....
Zidanea ne krivim previše i ne smatram da bi trebao dobiti otkaz, treba pričekati Mbappea i još nekoliko novih igrača.
Zašto kriviti Zidanea kad Real ovisi o starom Modricu, Ramosu i Benzu.
Ajde ovu sezonu cu pregrmiti ako bude bez trofeja, gradi se stadion i financijski su u plusu.
Za razliku od Barce kojoj se crno piše....
30 godina je ok da svi imaju toliko..Problem je vise sto glavni igraci po linijama imaju 33,34 i 35....
Kroos nikad nije bio neki terijer... On i Modric 2/3 vezne linije..
Dobro i stoje... Nekad odigraju odlicno ali trsko prate ritam gusceg rasporeda...
Nije to tako lose...
Kvalitete ima... Nisu propali...
Para imaju, trosit ce... Ako nemaju, daće grad