Odakle vam nadimak?

Slobodan offtopic o svim temama koje vas zanimaju, a nemaju veze s Formulom 1.

Post 04.12.2019., 20:28 Re: Odakle vam nadimak?

Testarossa
Karting
Karting
Registriran: 23.06.2018., 20:49
Navija za: Ferrari
Pogledaj profil
Navijam za Ferarri, a Testarossa nadimak sam odabrao jer sam kao mali gledao seriju Magnum P.I. na RTL. On je vozio Testarossu i jos neki drugi model kasnije, ali mi je ovaj ostao jako drag i recimo kada bih mogao u zivotu da biram neki model Ferrarija sigurno bi to bila Testarossa

Post 05.12.2019., 19:31 Re: Odakle vam nadimak?

F12000
Formula 2
Formula 2
Registriran: 15.05.2018., 23:39
Navija za: Ferrari,Benetton, Leclerc
Pogledaj profil
Ljubav :aww: :aww: :aww: u čast prvom susretu sa sportom

Image
ImageImageImage

Post 05.12.2019., 19:34 Re: Odakle vam nadimak?

F12000
Formula 2
Formula 2
Pogledaj profil
Testarossa wrote:
04.12.2019., 20:28
Navijam za Ferarri, a Testarossa nadimak sam odabrao jer sam kao mali gledao seriju Magnum P.I. na RTL. On je vozio Testarossu i jos neki drugi model kasnije, ali mi je ovaj ostao jako drag i recimo kada bih mogao u zivotu da biram neki model Ferrarija sigurno bi to bila Testarossa
Ma kakva Testarossa, vozio je 308 GTS?! Moj najdraži automobil ikad.

Image
ImageImageImage

Post 05.12.2019., 20:57 Re: Odakle vam nadimak?

Testarossa
Karting
Karting
Registriran: 23.06.2018., 20:49
Navija za: Ferrari
Pogledaj profil
F12000 wrote:
05.12.2019., 19:34
Testarossa wrote:
04.12.2019., 20:28
Ma kakva Testarossa, vozio je 308 GTS?! Moj najdraži automobil ikad.

Image
Davno nekada kada sam trazio nasao sam da je Testarossa. Ima od toga desetak godina. Sjecam se da sam krenuo u skolu pa sam otisao u internet klub prije toga i surfao, citao o Magnumu i Kobri 11. Tada nije bilo bas lako naci informacije kao sada, tako da sam to vjerovatno procitao na nekom od foruma. I tako, prodje preko deset godina kako ja zivim u neznanju, a ovaj nadimak mi se odomacio i kao username na raznim sajtovima.
Hvala kolega sto ste me prosvjetlili, da se ne dao bog negdje ne brukam pred ljudima. A nadimak ce ipak ostati hahaha, sta cu navikao sam vec 😁

Post 05.12.2019., 21:56 Re: Odakle vam nadimak?

F12000
Formula 2
Formula 2
Pogledaj profil

Davno nekada kada sam trazio nasao sam da je Testarossa. Ima od toga desetak godina. Sjecam se da sam krenuo u skolu pa sam otisao u internet klub prije toga i surfao, citao o Magnumu i Kobri 11. Tada nije bilo bas lako naci informacije kao sada, tako da sam to vjerovatno procitao na nekom od foruma. I tako, prodje preko deset godina kako ja zivim u neznanju, a ovaj nadimak mi se odomacio i kao username na raznim sajtovima.
Hvala kolega sto ste me prosvjetlili, da se ne dao bog negdje ne brukam pred ljudima. A nadimak ce ipak ostati hahaha, sta cu navikao sam vec 😁
Nema problema, Testarossa je jedan od najlegendarnijih i najupečatljivijih modela Ferrarija, s kultnim statusom među ljubiteljima automobila.
Tako da "no harm done". :thumbs:
ImageImageImage

Post 05.12.2019., 23:43 Re: Odakle vam nadimak?

Beethoven87
Karting
Karting
Registriran: 18.09.2015., 09:03
Navija za: najbolje (Senna, Schumi)
Pogledaj profil
Fora tema. Zanimljivo mi je i drago vidjeti i procitati nesto osobnije od clanova, pogotovo stalnih i uvazenih.

Moj je iz struke- najdraži skladatelj, ocito :)
Zbog glazbenog stila (vjerojatno i takvog karaktera):
Konkretno, jasno, iskreno, "bez kočnice", bez kompromisa za neke stvari, jednostavno ali i filozofski i dubinski kompleksno; veliki kontrasti, crno-bijelo, dinamika i sukob "svijetla" i "tame" i sve palete boja odn emocija izmedju...
Istovremeno vruć i hladan, grub i nježan, pun razumijevanja i beskompromisan, jednostavan a kompliciran/kompleksan, sukob emocija i razia, dobra i zla...
Ne cudi da simpatiziram i takve vozace: Senna, Schumi, sada Max...

"87" je moje godiste... :D
:pivo:

Post 06.12.2019., 02:29 Re: Odakle vam nadimak?

Majki2111
GP3
GP3
Registriran: 13.03.2015., 04:10
Navija za: Red Bull
Pogledaj profil
Familijarni nadimak mog pravog imena Mark. 21.11. datum rođenja.
Prolazi sve, sva ljeta, zime sve, al moja ljubav za tebe nikad neće proč.

Post 06.12.2019., 02:42 Re: Odakle vam nadimak?

Majki2111
GP3
GP3
Pogledaj profil
Prvi put nastao kad sam otvaro email prvi, dok je još ekipa koristila hotmail, znači pred 10 godina ak ne i više. I dan danas hotmail koristim haha.

Post 06.12.2019., 14:18 Re: Odakle vam nadimak?

Krstas
Donator
Donator
Registriran: 18.11.2016., 19:39
Navija za: 31-Esteban Ocon
Pogledaj profil
Moj nick Krstaš.. Iz CG sam pa eto. U sekundu se toga sjetio i stavio.
Inace krsataška zastava je kroz istoriju bila zastava knezevine Cg i ratna zastava na Vucjem Dolu.
https://www.google.com/search?q=vuciji+ ... 6XfxiNLkGM
Samo ne znas sto nisam stavio š umjesto s.
Nista specijalno. Da mogu promjenio bi u pravi nadimak. Boko.
Jer me tako zovu od 4,5 godine. Znaci 21, 22 god.

Pozdrav za temu.

Post 06.12.2019., 16:06 Re: Odakle vam nadimak?

pigmalion
GP3
GP3
Registriran: 16.03.2016., 22:01
Navija za: Fernanda
Kontakt:
Pogledaj profil
Beethoven87 wrote:
05.12.2019., 23:43
Fora tema. Zanimljivo mi je i drago vidjeti i procitati nesto osobnije od clanova, pogotovo stalnih i uvazenih.

Moj je iz struke- najdraži skladatelj, ocito :)
Zbog glazbenog stila (vjerojatno i takvog karaktera):
Konkretno, jasno, iskreno, "bez kočnice", bez kompromisa za neke stvari, jednostavno ali i filozofski i dubinski kompleksno; veliki kontrasti, crno-bijelo, dinamika i sukob "svijetla" i "tame" i sve palete boja odn emocija izmedju...
Istovremeno vruć i hladan, grub i nježan, pun razumijevanja i beskompromisan, jednostavan a kompliciran/kompleksan, sukob emocija i razia, dobra i zla...
Ne cudi da simpatiziram i takve vozace: Senna, Schumi, sada Max...

"87" je moje godiste... :D
:pivo:
Nisam tvoje godište,..... stariji sam.
Poštivam i razumijem...... pogotovo ovaj dio koji se paralelno sa tvojim karakterom odnosi na vozače. Ili obratno? :rofl:
neću - ne želim - ne mogu - ne znam - ne zanima me
Pokušajmo se dogovoriti. Ako se ne možemo dogovoriti, biti će po mome. All Rights Reserved.

Post 07.12.2019., 00:51 Re: Odakle vam nadimak?

Beethoven87
Karting
Karting
Registriran: 18.09.2015., 09:03
Navija za: najbolje (Senna, Schumi)
Pogledaj profil
@pigmalion
Nisam opisivao svoj karakter, nego Beethovenovu glazbu i njegov karakter, odn. svoj subjektivni doživljaj njega, baziran na puno činjenica...
A u navedenim vozačima vidim puno dodirnih tocaka s opisanim sklopom generalno, ne nužno svime što sam naveo...

Post 07.12.2019., 01:21 Re: Odakle vam nadimak?

Majki2111
GP3
GP3
Pogledaj profil
Beethoven87 wrote:
07.12.2019., 00:51
@pigmalion
Nisam opisivao svoj karakter, nego Beethovenovu glazbu i njegov karakter, odn. svoj subjektivni doživljaj njega, baziran na puno činjenica...
A u navedenim vozačima vidim puno dodirnih tocaka s opisanim sklopom generalno, ne nužno svime što sam naveo...
Vidim da ti je struka nešto za glazbom. Pa pitanje od laika. Na temelju čega ja mogu odrediti koja će se meni glazba/skladba/pjesma svidjeti. Jel to određeni raspored nota, mjera ili nešto drugo? Mogu li ja ako vidim notni zapis nekog djela, bez slušanja reći da će mi se svidjeti?

Npr. Zašto mi se sviđa Uberi ljubicu od Minee, , Oda radosti od Betovena, menuet u g molu od bacha, mađarska rapsodija od liszta? Mislim i vjerujem da sva moguća djela koja se meni dopadaju imaju nekakvoj zajedničko svojstvo u svojem zapisu, ili nekakvo teorijsko svojstvo.

Ja se nadam da me razumiješ i da mi pojasniš malo to sve jesam li na tragu.

Post 07.12.2019., 11:13 Re: Odakle vam nadimak?

pigmalion
GP3
GP3
Registriran: 16.03.2016., 22:01
Navija za: Fernanda
Kontakt:
Pogledaj profil
Beethoven87 wrote:
07.12.2019., 00:51
@pigmalion
Ah.....OK ...... moja greška.
neću - ne želim - ne mogu - ne znam - ne zanima me
Pokušajmo se dogovoriti. Ako se ne možemo dogovoriti, biti će po mome. All Rights Reserved.

Odgovor