Max Verstappen

Svaki aktualni F1 vozač i momčad zaslužuju ovdje svoju temu.
Odgovor

Post 23.06.2019., 17:33 Re: Max Verstappen

DaveGilmour
GP3
GP3
Registriran: 13.03.2016., 16:40
Navija za: Sve driven by Verstappen
Pogledaj profil
Ništa od postolja na kraju, ali je Max još jednom odvozio sjajnu utrku.
Svi se sprdaju s Gaslyem, ali mislim da je velika stvar ostaviti timskog kolegu skoro cijeli krug iza sebe pa makar to bio i ismijavani Gasly. Max je stoga po meni uz Hamiltona bio najbolji vozač današnje utrke.

Max ove sezone redovito ''briše pod'' Gaslyem što samo potvrđuje o kakvoj se vozačini radi.

#GOMAX #TOTHEMAX #MAX>CRYMILTON&GRAZIERAGAZZI
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

Post 23.06.2019., 17:46 Re: Max Verstappen

Ferrari
Formula 1
Formula 1
Registriran: 21.05.2015., 16:23
Navija za: Ferrari, Seb,Ricci
Pogledaj profil
Gasly je katastrofa....Max dobro vozi, ali budimo realni...da je Ricciardo u drugom bolidu bili bi tu negdje...Gaslya treba vratiti u Toro Rosso i vratiti barem Kvyata koji će barem završiti sigurno utrku barem 6.
We fight together. We win together. We lose together. Forza Ferrari
Image Image

Post 23.06.2019., 17:51 Re: Max Verstappen

AlkY
Donator
Donator
Registriran: 25.04.2017., 17:53
Navija za: McLaren
Pogledaj profil
Max i jeste vozacina. Ali isto tako istina je da je Gasly jako jako , ma jako los. To je nesto kao da Max brise pod sa npr. Palmerom , jer stvarno neznam s kim usporediti Gaslya
ImageImage Image

Post 23.06.2019., 18:07 Re: Max Verstappen

DaveGilmour
GP3
GP3
Pogledaj profil
Ferrari wrote:
23.06.2019., 17:46
Gasly je katastrofa....Max dobro vozi, ali budimo realni...da je Ricciardo u drugom bolidu bili bi tu negdje...Gaslya treba vratiti u Toro Rosso i vratiti barem Kvyata koji će barem završiti sigurno utrku barem 6.
Pa i Ricciardo je super vozač tako da ne vidim problem u tome da netko s njim bude "tu negdje".
To ne znači da taj netko nije vozačina. Upravo suprotno.

Ali budimo realni, Max je i 2017. (za malo) i 2018. (za poprilično) bio brži od Ricciarda tako da je upitno da li bi bili tu negdje ove sezone, pogotovo sada kad se Max malo smirio i prestao raditi pacerske greške.

Post 23.06.2019., 18:10 Re: Max Verstappen

DaveGilmour
GP3
GP3
Pogledaj profil
Normalno da sam malo subjektivan. Svi smo. Onaj tko kaže da je 100% objektivan laže samog sebe :chill:

Post 23.06.2019., 19:51 Re: Max Verstappen

kasalo
Karting
Karting
Registriran: 16.04.2019., 21:02
Pogledaj profil
a cinjenica je da su mu suci progledali (OPET) kroz prste sa krugom u q3

Post 23.06.2019., 20:09 Re: Max Verstappen

croatic f1
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Registriran: 24.02.2015., 21:11
Navija za: Alonsa i dobre utrke
Pogledaj profil
kasalo wrote:
23.06.2019., 19:51
Koliko ja znam, u kvalifikacijama se granice staze ne gledaju na svakom zavoju, nego suci posebno naglase gdje će se strogo regulirati izlasci, tj. gdje će se brisati vremena. Pretpostavljam da postoji naputak za određene zavoje izdan prije VN Francuske, ali nisam provjerio tako da sam možda u krivu.

Međutim, sjećam se da je takvih kontroverzi bilo u doba Vettelove dominacije, ljudi su mu na pole krugovima često nalazili izlaske sa sva četiri kotača pa upravo zato nije bilo kazni.

Da se ne bi vukle paralele s Ricciardovim kaznama u utrci, pretjecanja van staze su se uvijek kažnjavala bez posebnih naputaka - opet kao primjer imamo Vettela i pretjecanje nad Buttonom na VN Njemačke 2012.

Post 23.06.2019., 20:36 Re: Max Verstappen

AlkY
Donator
Donator
Registriran: 25.04.2017., 17:53
Navija za: McLaren
Pogledaj profil
croatic f1 wrote:
23.06.2019., 20:09
kasalo wrote:
Koliko ja znam, u kvalifikacijama se granice staze ne gledaju na svakom zavoju, nego suci posebno naglase gdje će se strogo regulirati izlasci, tj. gdje će se brisati vremena. Pretpostavljam da postoji naputak za određene zavoje izdan prije VN Francuske, ali nisam provjerio tako da sam možda u krivu.

Međutim, sjećam se da je takvih kontroverzi bilo u doba Vettelove dominacije, ljudi su mu na pole krugovima često nalazili izlaske sa sva četiri kotača pa upravo zato nije bilo kazni.

Da se ne bi vukle paralele s Ricciardovim kaznama u utrci, pretjecanja van staze su se uvijek kažnjavala bez posebnih naputaka - opet kao primjer imamo Vettela i pretjecanje nad Buttonom na VN Njemačke 2012.
Na istom mjestu je Max izasao sa staze. Jednom su mu ponistili vrijeme , drugi put su ga pustili. Da je neke dosljednosti nebi Max vidio drugog reda nego bi McLaren tamo bio.
ImageImage Image

Post 23.06.2019., 20:37 Re: Max Verstappen

Ferrari
Formula 1
Formula 1
Pogledaj profil
croatic f1 wrote:
23.06.2019., 20:09
kasalo wrote:

Bizarno je što su mu izbrisali jedan krug u Q2 zato što je na tom ISTOM mjestu išao šire i izvan bijelih linija, da bi u Q3 na to potpuno zaboravili.
Image Image

Post 23.06.2019., 20:46 Re: Max Verstappen

croatic f1
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Registriran: 24.02.2015., 21:11
Navija za: Alonsa i dobre utrke
Pogledaj profil
E onda mi logika ne štima :mrgreen: Ako je bila riječ o istom zavoju, ne razumijem zašto su suci onda potpuno ignorirali isti prekršaj u Q3? I zašto nitko od momčadi to nije prijavio kad su nam suci tako divno konzistentni i kvalitetni...

Post 23.06.2019., 21:19 Re: Max Verstappen

zekohonda
Donator
Donator
Registriran: 25.02.2015., 08:32
Navija za: sve powered by honda
Pogledaj profil
samo sam htio napisat kako je max još jednu dobro vožnju prikazao. maksimum je bilo 4. mjesto i to je to.
niti moja honda, niti bolid zasad nisu dovoljno dobri/brzi.
drink in peace

Post 23.06.2019., 21:34 Re: Max Verstappen

pigmalion
GP3
GP3
Registriran: 16.03.2016., 22:01
Navija za: Fernanda
Kontakt:
Pogledaj profil
Max je talent na razini Charlesa, Estebana ( Ocona ), Pascala ( Wehrleina ), Julesa ( Bianchija ). Ako ne i bolji.
Ali Pierre se samo čini toliko loš. Ne idu mu u prilog ovakva medijska hajka:

https://www.f1puls.com/40411/horner-fru ... em-bodova/

Tj. Red Bullova politika. Nemilosrdna i razarajuća RB politika o vozačima.
Zaboravljate da je Pierre prošlu godinu razvalio sa STR.
Čini se da Pierre ne snalazi, za sada u RB.... i to nije dobro, naravno.
Pierrova prva godina u RB, podsjeća me na Daniilovu drugu godinu u RB - totalno pogubljen, dezorijentiran.
Max je domaći u RB, i jači je od Pierra. Bez obzira na to, Pierre ovisi o samome sebi,.... bez obzira na Maxovu vozačku genijalnost.

Sve u svemu, ako mladi Francuz ovako nastavi, sumnjam da će u 2020.-oj biti u RB, bez obzira što je RB u zadnje vrijeme "tanak" sa F1 vozačima.
neću - ne želim - ne mogu - ne znam - ne zanima me
Pokušajmo se dogovoriti. Ako se ne možemo dogovoriti, biti će po mome. All Rights Reserved.

Post 23.06.2019., 21:54 Re: Max Verstappen

Ferrari
Formula 1
Formula 1
Pogledaj profil
Max je bolji od Ocona, Pascala, Russella, Albona...jedino se pouzdam u to da je Leclerc tu negdje na istoj razini.
Treba se uzeti u obzir da je ovo Maxu već peta sezona i to četvrta u top ekipi...tako da je i vrijeme da je postao nešto "zreliji"...

Za nekoliko godina glavne face će biti Leclerc i Max...to je svima jasno. Još uvijek ćemo imati tu i Vettela i Hamiltona nadam se...Ricciardo, ako može ubosti dobar bolid jer još uvijek je relativno mlad sa 29-30 god, a Seb ima samo 31 (sada još malo 32), Hamilton 34.

Mislim da će uz Maxa i Leclerca, treći igrač biti Norris. To se nekako vidi i osjeća onako "u kostima".
Image Image

Post 23.06.2019., 22:10 Re: Max Verstappen

kasalo
Karting
Karting
Registriran: 16.04.2019., 21:02
Pogledaj profil
Slazem se, max je najbolji od nove generacije, jedino leclerc bi mogao biti tu negdje kao i on, ocon, wehrlein i ostali su ipak klasa ispod. mislim pogledajte maxa, sanse da njega prestignes su stvarno male, a i ako ga prestignes sigurno ces morat potrosit pokoji krug dok to ne napravis. recimo kako je danas vettel uzeo norrisa, nema sanse da bi takvo sto proslo kod maxa

pigmalion
GP3
GP3
Registriran: 16.03.2016., 22:01
Navija za: Fernanda
Kontakt:
Pogledaj profil
Slažem se za Maxa i Charlesa. To je - to.
Jedna opaska; sumnjam u sve, dok se ne potvrde ( afirmiraju ). Sada, u ovome trenutku se ne mogu sjetiti, kada sam počeo "vjerovati" u Maxa. Prošle ili pretprošle godine.
Sumnjao sam u Charlesa, dok su ga dizali u nebesa 2017. u GP2 / F2. Ali poslije prošle F1 sezone u Sauberu, i ovogodišnje VN Bahreina i Monaca ( ne idem u detalje i obrazlaganje ), Charles je zakon.

E sada,.... za Landa..... mogao bi biti dobar. Čudi me da je George Russell bio prošle godine bolji od njega u F2..... sve u svemu, Lando i George još trebaju kilometara - moje osobno viđenje.

Najviše mi je krivo za Estebana Ocona. Sutra bih poslao Bottasa na odmaranje ( bez nekog podcjenjivanja ovog finskog vozača ).

Max, Charles i Esteban su F1 budućnost.
neću - ne želim - ne mogu - ne znam - ne zanima me
Pokušajmo se dogovoriti. Ako se ne možemo dogovoriti, biti će po mome. All Rights Reserved.

DaveGilmour
GP3
GP3
Pogledaj profil
Nebi ja tako olako otpisivao Russella. Mislim da bi se i on mogao uključiti u tu borbu.

Post 23.06.2019., 22:11 Re: Max Verstappen

Explorer
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Registriran: 30.01.2015., 23:27
Navija za: Vettel, Leclerc, Ocon
Kontakt:
Pogledaj profil
Bilo bi fora da se Hamilton i Vettel povuku u isto vrijeme pa da nemamo prvaka na gridu, to bi bilo izvrsno.
Što bi bilo kad bi bilo :mrgreen:
U razumnu srcu mudrost počiva, a što je u bezumnom, to se i pokaže.

Post 23.06.2019., 22:14 Re: Max Verstappen

Sarma
Donator
Donator
Registriran: 14.04.2017., 19:26
Navija za: Ferrari
Pogledaj profil
Kimi bwoah :chill:

Post 23.06.2019., 22:19 Re: Max Verstappen

Explorer
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Registriran: 30.01.2015., 23:27
Navija za: Vettel, Leclerc, Ocon
Kontakt:
Pogledaj profil
To sam već automatski računao da Kimi ide krajem iduće godine.
U razumnu srcu mudrost počiva, a što je u bezumnom, to se i pokaže.

Post 23.06.2019., 23:54 Re: Max Verstappen

Multi 21
Formula 2
Formula 2
Registriran: 07.07.2017., 18:38
Navija za: Ferrari, Max, Leclerc
Pogledaj profil
Baš bi volio zamjenu Gasly-a s nekim. Jer meni se čini da Max stvarno bolesno dobro vozi. Neka ubace Kvyata malo, dokazano brz vozač.
"If everything seems under control, you're not going fast enough." Mario Andretti

Odgovor