Borilački sportovi

Slobodan offtopic o svim temama koje vas zanimaju, a nemaju veze s Formulom 1.
Odgovor

Post 25.10.2020., 00:15 Re: Borilački sportovi

Sarma
Donator
Donator
Registriran: 14.04.2017., 19:26
Navija za: Ferrari
Pogledaj profil
Šef UFC-ja Dana White otkrio je na press konferenciji nakon borbe da se Nurmagomedov borio s ozljedom.

"Moram priznati da sam mislio da bi mogao izgubiti večeras. Nije mi djelovao kao stari Khabib, ni na vaganju ni dok je ulazio u ring. Disao je teško, nije bio svoj. Ali, wow, kakva borba. Nakon svega što je taj dečko prošao u zadnje vrijeme možemo biti sretni što smo ga imali prilike gledati večeras. Čuo sam da je prije tri tjedna slomio stopalo i to nikome nije rekao. Na stopalu ima slomljena dva prsta i jednu kost. On je jedan od najizdržljivijih ljudskih bića na planetu", rekao je Dana White i dodao:

"Pustimo ga da emocionalno ozdravi i da preboli gubitak oca. Ako se ne želi više boriti - ne želi se boriti".
Image

Post 25.10.2020., 00:45 Re: Borilački sportovi

Vettel-Ferrari
Donator
Donator
Registriran: 02.06.2015., 16:47
Navija za: Vettel, Leclerc, Ferrari
Pogledaj profil
Pogledao borbu, iako ni jednom nisam vješt.

Prva runda odlična, ali sam se prepao da bi moglo biti gotovo u zadnjim sekundama prve runde, jer sam baš želio da potraje. Ali već se od druge polovine prve runde osjetilo da se kod Gaethje-a uvukla strah i da borba ide u jednom smjeru i da je može promjeniti eventuapno neki sretni udarac.
Znao je i poslije par puta opaliti Khabiba, ali je ovaj izlazio skoro neokrznut. I onda u situaciji kad je primio low kick u koljeno, u sekundi preokrenuo situaciju naglavačke i otvorio si put do pobede. Stvarno nevjerojatno nešto za vidjeti i dokazuje pravu klasu.

Sve u svemu, odlična demonstracija sile i dominacije od Khabiba, svaka čast. Ali volio sam da je borba još potrajala, taman se uživio bio...
"It's not hard to drive fast. The skill you have to master is how to slow things down." - S. Vettel

"This world doesn't need a hero, it needs a professional." - Geralt of Rivia

Post 25.10.2020., 00:46 Re: Borilački sportovi

Pastor
Formula 1
Formula 1
Registriran: 14.04.2018., 11:15
Navija za: Seb
Pogledaj profil
Mr.Spaceguy wrote:
24.10.2020., 23:27
Zanimljivo da je Gaethje dobio prvu rundu :chill:

Image
Ovo je sramota od suđenja, za tu prvu rundu. Prvu rundu ga je gonjao po ringu cijelo vrijeme. Imao više udaraca, iako mu to kao nije jača strana. Imao rušenje na kraju runde gdje ga je umalo završio. Sekunda je falila da mu ubaci nogu ispod vrata, i da ga već tada završi.

Čovjek je udav. Kada je na podu skoro se nemoguće odbraniti od njega.

Post 25.10.2020., 02:33 Re: Borilački sportovi

F1 2020
Karting
Karting
Registriran: 31.05.2020., 20:28
Pogledaj profil
mislim da je gaethje dobio tu prvu rundu kod nekih sudaca jer je zadao dosta jakih udaraca (po meni jacih od khabibovih) pa je ocito tu dobio prednost u odnosu na khabibov konstantni pritisak, nije khabib to bas tako izdominirao kao sto se pise po novinama i clancima

Post 22.11.2020., 09:58 Re: Borilački sportovi

blown diffuser
GP3
GP3
Registriran: 13.11.2016., 17:51
Navija za: Garažisti, Mclaren, Honda
Pogledaj profil
https://fightsite.hr/regija/nezaustavlj ... /10508236/
Nije mi nešto ovaj Babić 3. runda oba borca umorna, mislim da bi ga Hrgović pomeo u ringu.
Image Image

Post 22.11.2020., 11:10 Re: Borilački sportovi

zelot
Donator
Donator
Registriran: 13.10.2015., 09:02
Pogledaj profil
Ma klaun... Ja koji nikad rukavice nisam navuko vidim da lik nema pojma o boksu. Tehnika nula, kondicija nula... Hrga je za njega tata mata ovog zanata.

Zabav je ajde sa tim svojim savageom i malo tim trash talkom ali inace nista i zo je to. Box mu je strana materija.

Dat ce mu ovi menadzeri jos 3-4 ovakve kante za napucavanje da nabije skor jos malo i onda kad dodje netko tko ce znat prezivit 4 runde ce ga i dobit..

Poslano sa mog Redmi Note 6 Pro koristeći Tapatalk

Post 22.11.2020., 11:30 Re: Borilački sportovi

Vettel-Ferrari
Donator
Donator
Registriran: 02.06.2015., 16:47
Navija za: Vettel, Leclerc, Ferrari
Pogledaj profil
Babić mi je drag jer stvarno pokazuje srce za borbu i imam osjećaj da se ne bi libio potući s bilo kim u teškoj kategoriji, koja mu nije prirodna kategorija, zbog čega ima moj najveći respekt. Izvan ringa mi je po mnogo čemu draži i iskreniji od Hrgovića, samo je s njim previše iskompleksiran i spominje ga i gdje treba i gdje ne treba.
Ali budimo realni, protiv Hrgovića i bilo kojeg tehnički potkovanijeg borca, s boksom kakvim je dosad pokazao bi imao minimalne šanse. Pored oskudnih dimenzija za tešku kategoriju (što ne mora uvijek biti totalni hendikep, najbolji primjer je Mike Tyson) mislim da mu fali brzine i kondicije za stil borbe koji ima, a kao najveću manu mu vidim prenaglašeno "telefoniranje" udaraca, što bi nešto iskusniji i renomiraniji borac trebao brzo pročitati i iskoristiti u svoju korist. U sinoćnoj borbi je imao par sitauacija u kojim bi protiv iole ozbiljnijeg borca teško ostao na nogama.

Ali mu se jedno mora priznati, s 6 borbi iza sebe je digao jako prašinu iza sebe i na otoku je kako mogu primjetiti dobio simpatije publike, što borcima s ovih prostora vjerujem jako teško polazi za rukom.
"It's not hard to drive fast. The skill you have to master is how to slow things down." - S. Vettel

"This world doesn't need a hero, it needs a professional." - Geralt of Rivia

Odgovor